VZV Voetbal
Datum Tijd Wedstrijd
17 nov. 09:00 ST Schagen/SRC JO10-6 - SVW 27 JO10-5
17 nov. 09:30 V.V. Bergen JO10-2 - JVC JO10-4
17 nov. 09:30 RKEDO JO10-2 - DTS JO10-2
17 nov. 10:00 VZV JO10-1 - LSVV JO10-3
17 nov. 10:15 Kolping Boys JO10-5 - KSV JO10-3
17 nov. 11:00 Dynamo JO10-1 - Reiger Boys JO10-5
17 nov. 13:15 Vrone JO10-4 - Koedijk JO10-4
24 nov. 09:00 JVC JO10-4 - ST Schagen/SRC JO10-6
24 nov. 09:30 RKEDO JO10-2 - Vrone JO10-4
24 nov. 10:00 VZV JO10-1 - V.V. Bergen JO10-2
24 nov. 10:00 LSVV JO10-3 - SVW 27 JO10-5
24 nov. 10:30 DTS JO10-2 - Koedijk JO10-4
24 nov. 11:00 Dynamo JO10-1 - Kolping Boys JO10-5
24 nov. 14:45 Reiger Boys JO10-5 - KSV JO10-3
1 dec. 08:45 Koedijk JO10-4 - JVC JO10-4
1 dec. 09:00 ST Schagen/SRC JO10-6 - VZV JO10-1
1 dec. 09:00 V.V. Bergen JO10-2 - Dynamo JO10-1
1 dec. 10:15 SVW 27 JO10-5 - Reiger Boys JO10-5
1 dec. 10:15 Kolping Boys JO10-5 - RKEDO JO10-2
1 dec. 11:00 KSV JO10-3 - LSVV JO10-3
1 dec. 11:00 Vrone JO10-4 - DTS JO10-2
8 dec. 08:45 Reiger Boys JO10-5 - Koedijk JO10-4
8 dec. 09:00 JVC JO10-4 - Vrone JO10-4
8 dec. 09:30 RKEDO JO10-2 - Dynamo JO10-1
8 dec. 10:00 VZV JO10-1 - Kolping Boys JO10-5
8 dec. 10:00 LSVV JO10-3 - ST Schagen/SRC JO10-6
8 dec. 10:00 KSV JO10-3 - SVW 27 JO10-5
8 dec. 10:30 DTS JO10-2 - V.V. Bergen JO10-2
15 dec. 09:00 V.V. Bergen JO10-2 - LSVV JO10-3
15 dec. 10:00 Koedijk JO10-4 - KSV JO10-3
15 dec. 10:00 Vrone JO10-4 - Reiger Boys JO10-5
15 dec. 10:15 ST Schagen/SRC JO10-6 - RKEDO JO10-2
15 dec. 10:15 SVW 27 JO10-5 - DTS JO10-2
15 dec. 10:15 Kolping Boys JO10-5 - JVC JO10-4
15 dec. 11:00 Dynamo JO10-1 - VZV JO10-1
Datum Wedstrijd Uitslag
# Elftal G W GL V P DV-DT PM
G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren P: punten | DV: doelpunten voor | DT: doelpunten tegen PM: punten in mindering
Programma
zaterdag 17 november
09:00DTS JO8-2 - VZV JO8-1
09:00Wieringermeer JO13-2 - VZV JO13-1
10:00VZV JO10-1 - LSVV JO10-3
10:00VZV JO11-1 - Winkel JO11-2
10:00VZV JO9-1 - Vrone JO9-3
11:30VZV JO15-1 - Nieuwe Niedorp JO15-3
14:00VZV JO17-1 - Vesdo JO17-1
zondag 18 november
11:00ST VZV/Nieuwe Niedorp VR1 - Koedijk VR1
11:00VZV JO17-1 - Hollandia T JO17-2
11:00Winkel 4 - VZV 3
12:30Con Zelo 4 - VZV 2
13:00VIOS-W 6 - VZV 4
14:00VZV 1 - Sint Boys (St.Maarten) 1