VZV Voetbal
26 december 2018
Gebr. Koomen Bestrating toernooi 2018 Zondag 30 december

Gebr. Koomen Bestrating toernooi 2018

Zaalvoetbal mix toernooi

Zondag 30 december 2018

Voor JO 17-1, JO 17-2, JO 15-1  van  14.10 tot 17.00 uur     13.55 uur aanwezig

 

Belangrijk, kom op tijd, als je verhinderd bent meldt dit even bij Dirk Boontjes 06-53272103, (dirk.boontjes@quicknet.nl) zodat de teams nog tijdig kunnen worden aangepast.

 

De begeleiders van de  JO 17-1, JO 17-2, JO 15-1  teams,  worden verzocht om 13.55

 uur aanwezig te zijn i.v.m. de loting voor welk team zij gaan coachen.

 

 

Wedstrijdreglement.

  • Partijen van 10 minuten. Teams spelen een halve competitie tegen elkaar.

      Er is geen wissel van speelhelft.

      Spelers mogen gedurende de gehele wedstrijd gewisseld worden.

  • Een team bestaat uit 1 doelman en 4 spelers + wissels.
  • Er gelden zaalvoetbalregels:

Uitzondering: een vrije trap moet in tweeën genomen worden.

  • Bij gelijkeindigend telt het doelsaldo.
  • Er mag niet gevoetbald worden met zaalschoenen met zwarte zolen of waar zwart in zit.
  • Verder beslist de wedstrijdleiding
  • Voor vragen/afberichten contact opnemen met Dirk Boontjes.

 

 

Arsenal

Chelsea

Manchester City

Stan Post

Melle Stringer

Tim Ruseler

Jake Rosdorff

Tim Klijn

Kick Landman

Luuk Veldman

Luuk Slijkerman

Jente Doodeman

Pieter vd Fluit

Teun Post

Sam Ligthart

Kyan v/d Kroon

Milan Blijdorf

Roy Klijn

Barry Bergen

Loek v/d Fluit

Jannes Hooiveld

 

Ian Mens

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barcelona

Real Madrid

PSG

Daan Stroet

Thijs Wijnker

Daan van Diepen

Mika Liefting

Jim Veldman

Fabian Kok

Mees Tesselaar

Rens Dekker

Mats Broersen

Dani Blom

Yurre Groen

Kick v/d Stoop

Vince v/d Gulik

Dex v/d Kroon

Luuk v/d Kroon

Stan Jaspers

Senne Tesselaar

Sem Slijkerman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPEELSCHEMA

 

Wedstrijd programma: JO 17-1, JO 17-2, JO 15-1  teams, 

 

14.20  Arsenal                  - Chelsea

14.30  Manchester City     - Barcelona

14.40  Real Madrid            - PSG

14.50  Arsenal                  - Manchester City

15.00 Chelsea                  - Real Madrid

15.10 Barcelona               - PSG

15.20 Manchester City      - Real Madrid

15.30 Chelsea                  - PSG

15.40 Barcelona               - Arsenal

15.50 Manchester City      - PSG

16.00 Arsenal                   - Real Madrid

16.10 Chelsea                  - Barcelona

16.20 Arsenal                   - PSG

16.30 Chelsea                  - Manchester City

16.40 Barcelona               - Real Madrid

Programma
zaterdag 23 maart
09:00JVC JO10-4 - VZV JO10-1
09:00Kleine Sluis JO8-2 - VZV JO8-1
09:15VVS 46 JO13-2 - VZV JO13-1
10:00VZV JO9-1 - FC Den Helder JO9-3
10:00West Frisia JO11-2 - VZV JO11-1
13:00Kolping Boys JO17-7 - VZV JO17-1
14:00VZV JO15-1 - DTS JO15-2
zondag 24 maart
11:00ST VZV/Nieuwe Niedorp VR1 - LSVV VR1
11:00VZV JO17-1 - Rijp (de) JO17-1
11:00Succes 5 - VZV 4
12:30Victoria O 5 - VZV 3
13:00Koedijk 8 - VZV 2
14:00VZV 1 - Kaagvogels 1
Verjaardagen
datumnaam
23 mrt.Jord Breed
26 mrt.Miriam Jaspers