VZV Voetbal
Bestuursdiensten

 

Bestuursdiensten seizoen 2018 / 2019

 

 

 

Hierbij de bestuursdiensten tot het eind van het seizoen.

 

Mocht er toevallig een datum zijn dat iemand niet kan, neem dan zelf contact op met een vervanger.

 

Mail het dan wel door naar leo.astrid@quicknet.nl, zodat het ook goed in de Heraut terecht komt.

 

 

 

 

 

Arjen de

Bruyne

Christinalaan

5

 

1735 GR

t Veld

0226-422917

arjen@debruynebouw.nl

Cees

Blokdijk

Rijdersstraat

97

 

1735 GC

t Veld

0226-423350

cm.blokdijk@quicknet.nl

Hans

Kruijer

Raaksmaatsweg

4

 

1735 EJ

t Veld

06 23736186

kruijerbloembollen@planet.nl

Koos

Ligthart

Polderlaan

25

 

1735 KC

t Veld

06 12887480

koosligthart@quicknet.nl

Leo

Moras

Clauslaan

2

 

1735 HA

t Veld

06-30754575

leo.astrid@quicknet.nl

Maikel

Groen

Margrietlaan

4

 

1735 HE

t Veld

06 52081854

maikel.groen@gmail.com

Mark

Wijnker

Zwareweg

19

 

1735 EH

t Veld

06 10331949

mark@markwijnker.nl

Mark

Smit

Koggeweg

12

 

1735 GH

t Veld

06 51598100

smit-constructie@hetnet.nl

Paul

Leegwater

Rijdersstraat

116

 

1735 GG

t Veld

0226-423244

p.w.m.leegwater@gmail.com

Peter

Wit

Havenstraat

42

 

1736 KG

Zijdewind

0226-422323

peter@wit-flowerbulbs.nl

Piet

Ligthart

Dreef

19

 

1735 HL

t Veld

0226-421519

hennypietligthart@hotmail.com

Ron

Burger

Havenstraat

11

 

1736 KC

Zijdewind

06 51312383

rbmetaal@gmail.com

Sjaak

Blauw

Polderlaan

33

 

1735 KC

t Veld

06 14644906

j.blauw@quicknet.nl

Sjaak

Wit

Dreef

37

 

1735 HM

t Veld

0226-422561

swit1950@gmail.com

Theo

Groen

Tjaddinxlaan

6

 

1735 KB

t Veld

0226-422396

thmgr10@gmail.com

Johan

Mak

Beukenlaan

21

 

1741 SE

Schagen

06 26812193

johanmarjamak@gmail.com

 

 

 

         

wd

Tegen

2-sep

Johan

Mak

 

be

 

 

16-sep

Sjaak

Blauw

 

be

 

 

23-sep

Mark

Smit

 

 

1

N-Niedorp

30-sep

Arjen de

Bruyne

   

2

Vesdo

7-okt

Cees

Blokdijk

   

3

Oosterend

14-okt

Hans

Kruijer

   

4

Callantsoog

21-okt

Theo

Groen

 

bih

 

 

28-okt

Sjaak

Wit

   

5

Wiron

4-nov

Peter

Wit

   

6

Zeemacht

11-nov

Leo  en

Maikel

 

 

7

Oudesluis

18-nov

Koos

Ligthart

   

8

Sint Boys

25-nov

Sjaak

Blauw

   

9

Kaagvogels

2-dec

Mark

Wijnker

   

10

Petten

9-dec

Ron

Burger

 

 

11

ZDH

16-dec

Paul

Leegwater

 

bih

 

 

             

20-jan

Koos

Ligthart

 

bih

 

 

27-jan

Leo

Moras

 

bih

 

 

3-feb

Theo

Groen

 

bih

 

 

10-feb

Mark

Smit

   

12

N-Niedorp

17-feb

Maikel

Groen

   

13

Vesdo

24-feb

Johan

Mak

 

bih

 

 

3-mrt

Sjaak

Blauw

 

bih

 

 

10-mrt

Sjaak

Wit

   

14

Oudesluis

17-mrt

Cees

Blokdijk

   

15

Sint Boys

24-mrt

Piet

Ligthart

   

16

Kaagvogels

31-mrt

Leo

Moras

 

bih

 

 

7-apr

Ron

Burger

   

17

Petten

14-apr

Peter

Wit

   

18

ZDH

21-apr

Vrij

Paas

   

 

28-apr

Paul

Leegwater

 

bih

 

 

5-mei

Mark

Smit

   

19

Wiron

12-mei

Arjen de

Bruyne

   

20

Zeemacht

19-mei

Mark

Wijnker

   

21

Oosterend

26-mei

Hans

Kruijer

   

22

Callantsoog

 

 

 

Programma
zaterdag 17 november
09:00DTS JO8-2 - VZV JO8-1
09:00Wieringermeer JO13-2 - VZV JO13-1
10:00VZV JO11-1 - Winkel JO11-2
10:00VZV JO10-1 - LSVV JO10-3
10:00VZV JO9-1 - Vrone JO9-3
11:30VZV JO15-1 - Nieuwe Niedorp JO15-3
14:00VZV JO17-1 - Vesdo JO17-1
zondag 18 november
11:00ST VZV/Nieuwe Niedorp VR1 - Koedijk VR1
11:00VZV JO17-1 - Hollandia T JO17-2
11:00Winkel 4 - VZV 3
12:30Con Zelo 4 - VZV 2
13:00VIOS-W 6 - VZV 4
14:00VZV 1 - Sint Boys (St.Maarten) 1