Bestuursdiensten

Bestuursdienst augustus-Mei 2016 / 2017

Hierbij de bestuursdiensten tot het einde van dit seizoen

Mocht er toevallig een datum wezen dat iemand niet kan, neem dan zelf contact op met een vervanger

Maar mail het wel door naar leo.astrid@quicknet.nl , dan komt het ook weer goed in de Heraut

 

Arjen de  Bruyne Christinalaan 5   1735 GR t Veld 0226-422917 arjen@debruynebouw.nl
Cees Blokdijk Rijdersstraat 97   1735 GC t Veld 0226-423350 cm.blokdijk@quicknet.nl
Hans Kruijer Raaksmaatsweg 4   1735 EJ t Veld 06 23736186 kruijerbloembollen@planet.nl
Koos  Ligthart Polderlaan 25   1735 KC t Veld 06 12887480 koosligthart@quicknet.nl
Leo Moras Clauslaan 2   1735 HA t Veld 06-30754575 leo.astrid@quicknet.nl
Mark Wijnker Zwareweg 19   1735 EH t Veld 06 10331949 mark@markwijnker.nl
Mark Smit Koggeweg 12   1735 GH t Veld 06 51598100 smit-constructie@hetnet.nl
Paul Leegwater Rijdersstraat 116   1735 GG t Veld 0226-423244 containers@leegwatertransport.nl
Peter Wit Havenstraat 42   1736 KG Zijdewind 0226-422323 peter@wit-flowerbulbs.nl
Piet Ligthart Dreef 19   1735 HL t Veld 0226-421519 hennypietligthart@hotmail.com
Ron Burger Havenstraat 11   1736 KC Zijdewind 06 51312383 rbmetaal@gmail.com
Sjaak  Blauw Polderlaan 33   1735 KC t Veld 06 14644906 j.blauw@quicknet.nl
Sjaak  Wit Dreef 37   1735 HM t Veld 0226-422561 swit1950@gmail.com
Theo Groen Tjaddinxlaan 6   1735 KB t Veld 0226-422396 thmgr10@gmail.com
Johan  Mak Beukenlaan 21   1741 SE Schagen 06 26812193 johanmarjamak@gmail.com

 

 

        thuis   uit
             
24-sep Johan Mak     1 WMC
1-okt Arjen de  Bruyne     2 Koedijk
8-okt Johan Mak     3 Hugoboys
15-okt Sjaak Wit     4 Victoria O
22-okt Ron Burger     5 Apollo '68
29-okt Koos  Ligthart VZV Thuis   6 De Rijp
5-nov Paul Leegwater     7 Con Zelo
12-nov Theo Groen   bih    
19-nov Cees Blokdijk     8 KSV. HHW
26-nov Peter Wit     9 Alcmaria Vic
3-dec Sjaak Blauw     10 vv Bergen
10-dec Piet Ligthart     11 N. Niedorp
             
25-feb Arjen de Bruyne     12 Victoria O
4-mrt Mark Smit     13 Hugo Boys
11-mrt Leo Moras VZV uit   14 De Rijp
18-mrt Hans Kruijer     15 Apollo '68
25-mrt Mark Wijnker     16 Alcmaria Vic
2-apr Sjaak Blauw Paas maandag bih    
8-apr Cees Blokdijk     17 Koedijk
15-apr Koos Ligthart     18 WMC
22-apr Ron Burger     19 KSV. HHW
29-apr Paul Leegwater   bih    
6-mei Theo Groen   bih    
13-mei Peter Wit     20 Con Zelo
20-mei Sjaak Wit     21 vv Bergen
27-mei Leo Moras     22 N.Niedorp